Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej

icotelTelefony kontaktowe

rejestracja telefoniczna 

  77 45 20 210

W ramach Poradni Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej  funkcjonuje:

 

1. Poradnia Chirurgii Ogólnej oferuje usługi z zakresu ambulatoryjnego leczenia schorzeń chirurgicznych w tym wykonywanie małych zabiegów chirurgicznych - usuwanie drobnych guzków, wycinanie kaszaków, tłuszczaków, znamion barwnikowych, nacinanie ropni i innych.

Chirurdzy konsultują pacjentów ze schorzeniami chirurgicznymi oraz dokonują kwalifikacji do leczenia operacyjnego.

W Poradni Chirurgii Ogólnej prowadzi się również leczenie otyłości pacjentów zakwalifikowanych wstępnie do operacyjnego leczenia tego schorzenia. W ramach tej Poradni jako przygotowanie do leczenia operacyjnego kształtujemy zachowania prozdrowotne pacjentów przy udziale dyplomowanego psychologa. Tam też kontynuujemy poszpitalne leczenie pacjentów po operacjach bariatrycznych.


Warunki przyjęcia do Poradni Chirurgii Ogólnej


Wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innych lekarzy uprawnionych do kierowania chorego do leczenia ambulatoryjnego. Przyjmuje pacjentów ze wszystkimi schorzeniami chirurgicznymi. Można do niej kierować przypadki z zakresu tzw. "małej chirurgii" oraz pacjentów, którzy - po konsultacji chirurgicznej - będą wymagali leczenia na naszym Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej.

 

2. Poradnia Chorób Naczyń zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz kwalifikacją do leczenia zabiegowego pacjentów z tymi schorzeniami naczyń. Prowadzą także chorych po leczeniu operacyjnym i zabiegowym.

Warunki przyjęcia do Poradni Chorób Naczyń


Wymagane jest skierowanie od lekarza rejonowego lub innych lekarzy lub jednostek służby zdrowia uprawnionych do kierowania chorego, wraz z posiadaną dokumentacją diagnostyczną i leczniczą. Podkreślamy ponownie, że chorzy kierowani na Oddział celem leczenia operacyjnego schorzeń naczyniowych winni być bezwzględnie uprzednio konsultowani w Poradni Chorób Naczyń. Nie dotyczy to oczywiście przypadków ostrych, które przyjęte będą w trybie natychmiastowym w Poradni lub w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
 

Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej czynna jest w godzinach od 8:00 do 14:30.  

lokalizacjaLokalizacja

Poradnia Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej   znajduje się na pierwszym piętrze w budynku D

mapka

 

Wersja XML